WK voetbal: het volledige speelschema

Aangepast
De groepsindeling NOS

Het wereldkampioenschap voetbal is 14 juni in het Loezjniki stadion in Moskou van start gegaan. Om 17.00 uur Nederlandse tijd trapte gastland Rusland af tegen Saudi-Arabië voor de openingswedstrijd van het 21ste WK.

Iets meer dan een maand later, op zondag 15 juli, is hetzelfde stadion het decor van de finale. In de tussentijd staan er maar liefst 63 andere wedstrijden op het programma, waarvan 48 in de groepsfase. Bekijk hieronder het volledige speelschema per dag.

Donderdag 14 juni

RuslandSaudi-Arabië5-0Groep A

Vrijdag 15 juni

EgypteUruguay0-1Groep A
MarokkoIran0-1Groep B
PortugalSpanje3-3Groep B

Zaterdag 16 juni

FrankrijkAustralië2-1Groep C
ArgentiniëIJsland1-1Groep D
PeruDenemarken0-1Groep C
KroatiëNigeria2-0Groep D

Zondag 17 juni

Costa RicaServië0-1Groep E
DuitslandMexico0-1Groep F
BraziliëZwitserland1-1Groep E

Maandag 18 juni

ZwedenZuid-Korea1-0Groep F
BelgiëPanama3-0Groep G
TunesiëEngeland1-2Groep G

Dinsdag 19 juni

ColombiaJapan1-2Groep H
PolenSenegal1-2Groep H
RuslandEgypte3-1Groep A

Woensdag 20 juni

PortugalMarokko1-0Groep B
UruguaySaudi-Arabië1-0Groep A
IranSpanje0-1Groep B

Donderdag 21 juni

DenemarkenAustralië1-1Groep C
FrankrijkPeru1-0Groep C
ArgentiniëKroatië0-3Groep D

Vrijdag 22 juni

BraziliëCosta Rica2-0Groep E
NigeriaIJsland2-0Groep D
ServiëZwitserland1-2Groep E

Zaterdag 23 juni

BelgiëTunesië5-2Groep G
Zuid-KoreaMexico1-2Groep F
DuitslandZweden2-1Groep F

Zondag 24 juni

14.00 uurEngelandPanama6-1Groep G
17.00 uurJapanSenegal2-2Groep H
20.00 uurPolenColombia0-3Groep H

Maandag 25 juni

16.00 uurUruguayRusland3-0Groep A
16.00 uurSaudi-ArabiëEgypte2-1Groep A
20.00 uurSpanjeMarokkoGroep B
20.00 uurIranPortugalGroep B

Dinsdag 26 juni

16.00 uurAustraliëPeruGroep C
16.00 uurDenemarkenFrankrijkGroep C
20.00 uurNigeriaArgentiniëGroep D
20.00 uurIJslandKroatiëGroep D

Woensdag 27 juni

16.00 uurZuid-KoreaDuitslandGroep F
16.00 uurMexicoZwedenGroep F
20.00 uurServiëBraziliëGroep E
20.00 uurZwitserlandCosta RicaGroep E

Donderdag 28 juni

16.00 uurJapanPolenGroep H
16.00 uurSenegalColombiaGroep H
20.00 uurPanamaTunesiëGroep G
20.00 uurEngelandBelgiëGroep G
Het speelschema NOS

Achtste finales

Zaterdag 30 juni

16.00 uurWinnaar groep CTweede groep D
20.00 uurWinnaar groep ATweede groep B

Zondag 1 juli

16.00 uurWinnaar groep BTweede groep A
20.00 uurWinnaar groep DTweede groep C

Maandag 2 juli

16.00 uurWinnaar groep ETweede groep F
20.00 uurWinnaar groep GTweede groep H

Dinsdag 3 juli

16.00 uurWinnaar groep FTweede groep E
20.00 uurWinnaar groep HTweede groep G

Kwartfinales

Vrijdag 6 juli

16.00 uurC1/D2A1/B2
20.00 uurE1/F2G1/H2

Zaterdag 7 juli

16.00 uurF1/E2H1/G2
20.00 uurB1/A2D1/C2

Halve finales

Dinsdag 10 juli

20.00 uurWinnaar kwartfinale 1Winnaar kwartfinale 2

Woensdag 11 juli

20.00 uurWinnaar kwartfinale 4Winnaar kwartfinale 3

Wedstrijd om de derde plek

Zaterdag 14 juli

16.00 uurVerliezer halve finale 1Verliezer halve finale 2

Finale

Zondag 15 juli

17.00 uurWinnaar halve finale 1Winnaar halve finale 2