FIFA WK Voetbal

14 juni t/m 15 juli

WK voetbal: het volledige speelschema

Aangepast
Speelschema WK, van de achtste finales tot de eindstrijd NOS

Het wereldkampioenschap voetbal is bij de halve finales aanbeland. Bekijk hieronder het volledige speelschema per dag en scroll verder naar beneden voor alle uitslagen van de kwartfinales, de achtste finales en de 48 duels in de groepsfase.

Finale

Zondag 15 juli

17.00 uurFrankrijkKroatië

Wedstrijd om de derde plek

Zaterdag 14 juli

BelgiëEngeland2-0

Halve finales

Dinsdag 10 juli

20.00 uurFrankrijkBelgië1-0

Woensdag 11 juli

20.00 uurKroatiëEngeland2-1 (n.v.)

Kwartfinales

Vrijdag 6 juli

UruguayFrankrijk0-2
BraziliëBelgië1-2

Zaterdag 7 juli

ZwedenEngeland0-2
RuslandKroatië2-2 (Kroatië wns)
De spelers Neymar and Paulinho van Brazilië vieren een doelpunt tegen Mexico op het WK in de Samara Arena in Samara, Rusland HH | Sputnik

Achtste finales

Zaterdag 30 juni

FrankrijkArgentinië4-3
UruguayPortugal2-1

Zondag 1 juli

SpanjeRusland1-1 (Rusland wns)
KroatiëDenemarken1-1 (Kroatië wns)

Maandag 2 juli

BraziliëMexico2-0
BelgiëJapan3-2

Dinsdag 3 juli

ZwedenZwitserland1-0
ColombiaEngeland1-1 (Engeland wns)
De groepsindeling NOS

Donderdag 14 juni

RuslandSaudi-Arabië5-0Groep A

Vrijdag 15 juni

EgypteUruguay0-1Groep A
MarokkoIran0-1Groep B
PortugalSpanje3-3Groep B

Zaterdag 16 juni

FrankrijkAustralië2-1Groep C
ArgentiniëIJsland1-1Groep D
PeruDenemarken0-1Groep C
KroatiëNigeria2-0Groep D

Zondag 17 juni

Costa RicaServië0-1Groep E
DuitslandMexico0-1Groep F
BraziliëZwitserland1-1Groep E

Maandag 18 juni

ZwedenZuid-Korea1-0Groep F
BelgiëPanama3-0Groep G
TunesiëEngeland1-2Groep G

Dinsdag 19 juni

ColombiaJapan1-2Groep H
PolenSenegal1-2Groep H
RuslandEgypte3-1Groep A

Woensdag 20 juni

PortugalMarokko1-0Groep B
UruguaySaudi-Arabië1-0Groep A
IranSpanje0-1Groep B

Donderdag 21 juni

DenemarkenAustralië1-1Groep C
FrankrijkPeru1-0Groep C
ArgentiniëKroatië0-3Groep D

Vrijdag 22 juni

BraziliëCosta Rica2-0Groep E
NigeriaIJsland2-0Groep D
ServiëZwitserland1-2Groep E

Zaterdag 23 juni

BelgiëTunesië5-2Groep G
Zuid-KoreaMexico1-2Groep F
DuitslandZweden2-1Groep F

Zondag 24 juni

EngelandPanama6-1Groep G
JapanSenegal2-2Groep H
PolenColombia0-3Groep H

Maandag 25 juni

UruguayRusland3-0Groep A
Saudi-ArabiëEgypte2-1Groep A
SpanjeMarokko2-2Groep B
IranPortugal1-1Groep B

Dinsdag 26 juni

AustraliëPeru0-2Groep C
DenemarkenFrankrijk0-0Groep C
NigeriaArgentinië1-2Groep D
IJslandKroatië1-2Groep D

Woensdag 27 juni

Zuid-KoreaDuitsland2-0Groep F
MexicoZweden0-3Groep F
ServiëBrazilië0-2Groep E
ZwitserlandCosta Rica2-2Groep E

Donderdag 28 juni

JapanPolen0-1Groep H
SenegalColombia0-1Groep H
PanamaTunesië1-2Groep G
EngelandBelgië0-1Groep G

STER Reclame