Speelschema WK, van de achtste finales tot de eindstrijd NOS

WK voetbal: het volledige speelschema

tijd van publicatie Aangepast

Het wereldkampioenschap voetbal is bij de halve finales aanbeland. Bekijk hieronder het volledige speelschema per dag en scroll verder naar beneden voor alle uitslagen van de kwartfinales, de achtste finales en de 48 duels in de groepsfase.

Finale

Zondag 15 juli

17.00 uur Frankrijk Kroatië

Wedstrijd om de derde plek

Zaterdag 14 juli

België Engeland 2-0

Halve finales

Dinsdag 10 juli

20.00 uur Frankrijk België 1-0

Woensdag 11 juli

20.00 uur Kroatië Engeland 2-1 (n.v.)

Kwartfinales

Vrijdag 6 juli

Uruguay Frankrijk 0-2
Brazilië België 1-2

Zaterdag 7 juli

Zweden Engeland 0-2
Rusland Kroatië 2-2 (Kroatië wns)
De spelers Neymar and Paulinho van Brazilië vieren een doelpunt tegen Mexico op het WK in de Samara Arena in Samara, Rusland HH | Sputnik

Achtste finales

Zaterdag 30 juni

Frankrijk Argentinië 4-3
Uruguay Portugal 2-1

Zondag 1 juli

Spanje Rusland 1-1 (Rusland wns)
Kroatië Denemarken 1-1 (Kroatië wns)

Maandag 2 juli

Brazilië Mexico 2-0
België Japan 3-2

Dinsdag 3 juli

Zweden Zwitserland 1-0
Colombia Engeland 1-1 (Engeland wns)
De groepsindeling NOS

Donderdag 14 juni

Rusland Saudi-Arabië 5-0 Groep A

Vrijdag 15 juni

Egypte Uruguay 0-1 Groep A
Marokko Iran 0-1 Groep B
Portugal Spanje 3-3 Groep B

Zaterdag 16 juni

Frankrijk Australië 2-1 Groep C
Argentinië IJsland 1-1 Groep D
Peru Denemarken 0-1 Groep C
Kroatië Nigeria 2-0 Groep D

Zondag 17 juni

Costa Rica Servië 0-1 Groep E
Duitsland Mexico 0-1 Groep F
Brazilië Zwitserland 1-1 Groep E

Maandag 18 juni

Zweden Zuid-Korea 1-0 Groep F
België Panama 3-0 Groep G
Tunesië Engeland 1-2 Groep G

Dinsdag 19 juni

Colombia Japan 1-2 Groep H
Polen Senegal 1-2 Groep H
Rusland Egypte 3-1 Groep A

Woensdag 20 juni

Portugal Marokko 1-0 Groep B
Uruguay Saudi-Arabië 1-0 Groep A
Iran Spanje 0-1 Groep B

Donderdag 21 juni

Denemarken Australië 1-1 Groep C
Frankrijk Peru 1-0 Groep C
Argentinië Kroatië 0-3 Groep D

Vrijdag 22 juni

Brazilië Costa Rica 2-0 Groep E
Nigeria IJsland 2-0 Groep D
Servië Zwitserland 1-2 Groep E

Zaterdag 23 juni

België Tunesië 5-2 Groep G
Zuid-Korea Mexico 1-2 Groep F
Duitsland Zweden 2-1 Groep F

Zondag 24 juni

Engeland Panama 6-1 Groep G
Japan Senegal 2-2 Groep H
Polen Colombia 0-3 Groep H

Maandag 25 juni

Uruguay Rusland 3-0 Groep A
Saudi-Arabië Egypte 2-1 Groep A
Spanje Marokko 2-2 Groep B
Iran Portugal 1-1 Groep B

Dinsdag 26 juni

Australië Peru 0-2 Groep C
Denemarken Frankrijk 0-0 Groep C
Nigeria Argentinië 1-2 Groep D
IJsland Kroatië 1-2 Groep D

Woensdag 27 juni

Zuid-Korea Duitsland 2-0 Groep F
Mexico Zweden 0-3 Groep F
Servië Brazilië 0-2 Groep E
Zwitserland Costa Rica 2-2 Groep E

Donderdag 28 juni

Japan Polen 0-1 Groep H
Senegal Colombia 0-1 Groep H
Panama Tunesië 1-2 Groep G
Engeland België 0-1 Groep G

STER reclame