Ga naar het menu
Ga naar de inhoud
Homepage
Nieuws
Sport
Live
Programma's
Weer
Zoeken
NPO Start
Andere NOS sites
Homepage
Nieuws
Sport
Meer
Zoeken
•
maandag 17 juni 2024, 20:41
Bekijk de samenvatting van België - Slowakije
De hoogtepunten van België - Slowakije (0-1) in groep E van het EK.
Deze video komt voor in
Portugal ontsnapt in blessuretijd tegen Tsjechië • Oud-Ajacied de reddende engel
Vertonghen houdt hoop na nederlaag: 'Tactisch niets veranderen, alleen scoren'
België ziet twee goals afgekeurd worden en verliest van stugge Slowaken