NOS Nieuws•
Explosies op twee plekken in Haarlem, ruiten gesneuveld
In Haarlem zijn gisterenavond rond 23.00 uur op twee verschillende plekken explosies geweest. De explosies waren vrijwel gelijktijdig in dezelfde wijk in het noorden van de stad, schrijft omroep NH.
Bij een van de explosies in de Transvaalbuurt raakte een voordeur zwaar beschadigd en sprongen bij meerdere woningen de ruiten. Ook een geparkeerde auto liep schade op.
De tweede explosie was rond dezelfde tijd in de Borneostraat, zegt een politiewoordvoerder tegen de omroep. Dat is zo'n zeshonderd meter verderop in dezelfde wijk. Het is onbekend wat de schade daar is.
Het is nog niet duidelijk of de twee explosies iets met elkaar te maken hebben. De politie doet onderzoek.