Verdachte opgepakt in onderzoek naar reeks explosies Amsterdam

De politie in Amsterdam heeft een verdachte opgepakt in het onderzoek naar een reeks explosies in de hoofdstad. Die zou bij meerdere van die incidenten betrokken zijn geweest.

Amsterdam werd deze zomer opgeschrikt door zeker tien explosies bij winkels, huizen, horecazaken en geldautomaten. Veel van die panden raakten zwaar beschadigd.

Over de identiteit van de verdachte is niets bekendgemaakt. De aanhouding volgt op onderzoek van speciaal geformeerde politieteams. In die teams zitten onder meer forensisch experts en wijkagenten, die zich volledig op het onderzoek naar de explosies kunnen richten. De politie zegt dat er mogelijk meer aanhoudingen volgen.