Ravage na explosie in Bilthoven
RTV Utrecht

Medewerker sloopbedrijf stal geld uit puin na gasexplosie Bilthoven

Na een gasexplosie in Bilthoven in april heeft iemand geld uit het puin in eigen zak gestoken. Het gaat volgens de politie om een "medewerker met een hesje", maar de woordvoerder wil niet zeggen waar die persoon werkte. Wel is bekend dat het gaat om een 26-jarige man uit IJsselstein. Hij werd bij de opruimwerkzaamheden al opgepakt.

Een getuige zag dat iemand van het sloopbedrijf bij de verwoeste appartementen rondliep en iets in zijn broekzak stopte. Die getuige lichtte de politie in, schrijft RTV Utrecht. Nadat agenten ook zagen dat de man geregeld schichtig om zich heen keek spraken ze hem aan. Hij bleek in totaal 355 euro in zijn zak te hebben gestopt.

Bij de gasexplosie bij een appartementencomplex in Bilthoven raakten zeven mensen gewond, vijf brandweerlieden en twee politieagenten. Meerdere appartementen werden volledig verwoest.