In het kort
Handelsdeal brexit
Het heeft bloed, zweet, tranen en heel veel tijd gekost, maar ze zijn er uit: de Europese Unie en het Verenigd Koninkrijk hebben afspraken gemaakt over de onderlinge verhoudingen na de brexit.
Meer artikelen
-
Kamer voelt zich voor het blok gezet met brexit-deal
De Kamerleden spraken vandaag over het handelsakkoord, maar hebben er formeel weinig over te zeggen.
-
BBC: brexit-deal gaat verder dan EU-handelsverdrag met Canada
De BBC heeft een exemplaar van het akkoord ingezien en vond meer details over de deal, onder meer over de handel in elektrische auto's.
-
Noord-Ieren vrezen de brexit: 'Wij gaan economisch lijden'
De Noord-Ierse stad Londonderry maakt zich op voor de 'harde brexit'. Er zijn zorgen over de economische gevolgen, maar ook opluchting omdat de afspraak over de grens met Ierland overeind bleef.
-
Frankrijk: nauwgezette controle Britse producten
"Geen land ter wereld is om te exporteren aan zo veel regels onderworpen als het Verenigd Koninkrijk", zegt de Franse staatssecretaris voor Europese Zaken.
-
EU-diplomaten krijgen vandaag briefing over brexit-deal
De tekst van het akkoord wordt "spoedig" gepubliceerd, zegt een Britse onderhandelaar.