Politieonderzoek bij de plek van de vechtpartij
RTV Utrecht

Vijf gewonden bij vechtpartij in Amersfoort

In Amersfoort zijn vijf mensen gewond geraakt bij een vechtpartij. Daarbij is ook gestoken.

Volgens RTV Utrecht gingen gisterenavond rond 21.30 uur zo'n tien mensen met elkaar op de vuist. De betrokkenen zijn tussen de 16 en 33 jaar oud en komen uit Amersfoort en Leusden, zegt een woordvoerder tegen de omroep.

De politie heeft vier mensen opgepakt. Het is nog niet duidelijk wat er precies is gebeurd op de Velduil in de Amersfoortse wijk Liendert. Ook is niet bekend of ze elkaar kenden.

Ziekenhuis

De gewonden zijn naar het ziekenhuis gebracht. Over de ernst van hun verwondingen is niets bekendgemaakt.

De politie vraagt mensen die iets gezien of gehoord hebben, beelden te delen of zich te melden.