Remon Bruinsma
Omrop Fryslân

Nieuwe zoektocht vermiste man Friesland levert weer niets op

Een nieuwe zoektocht van de politie naar een vermiste 19-jarige man in Leeuwarden heeft niets opgeleverd. Volgens Omrop Fryslan werd met een helikopter boven het spoor van Leeuwarden tot station De Westereen uitgekeken naar Remon Bruinsma.

De man uit De Westereen verdween ruim een week geleden. De Fries werd voor het laatst gezien op donderdagavond toen hij op stap was in de binnenstad van Leeuwarden.

De afgelopen week is er met boten, duikers en sonarapparatuur naar de man gezocht. Vandaag werd alleen een helikopter ingezet. Elk moment wordt bekeken welke middelen het beste ingezet kunnen worden.

De politie houdt rekening met de mogelijkheid dat Bruinsma niet meer leeft. Er komen nog elke dag tips binnen over de vermissingszaak.