
Blik op de tijdrit: de ontreddering bij Roglic en de vreugde bij Pogacar
Sportwedstrijden zijn vaak het mooist als ze een verloop kennen waar bijna niemand rekening mee houdt. Een verwachte overwinning is fraai, een onverwachte vaak nog fraaier.
Jumbo-Visma-manager Richard Plugge schatte de kans dat Primoz Roglic de Tour de France zou winnen op 90 tot 95 procent. Dat was nog voor de laatste bergetappe en de klimtijdrit naar La Planche des Belles Filles.
Die bergrit doorstond Roglic probleemloos, de tijdrit werd een ander verhaal. 57 seconden voorsprong werd een achterstand van 59 seconden. Een blik op de sensationele tijdrit in twaalf foto's.











Ajax heeft geen moeite met Heerenveen en plaatst zich met ruime zege voor bekerfinale
In het Abe Lenstra Stadion winnen de Amsterdammers met 3-0. Vitesse zal op 18 april de tegenstander zijn in de Kuip.
Barcelona naar finale Copa del Rey na comeback tegen Sevilla
Na een 2-0 nederlaag in de eerste wedstrijd wint de ploeg van trainer Ronald Koeman na verlenging met 3-0 van Sevilla, waar Luuk de Jong na zijn wissel een rode kaart kreeg.
Gaat Vettel na zijn mislukte rode missie nu scoren in een groene Mercedes?
De 33-jarige coureur heeft Ferrari achter zich gelaten en stapt dit seizoen in een auto van Aston Martin.