
Kleinzoon Fittipaldi vervangt gecrashte Grosjean in komende Formule 1-race
Pietro Fittipaldi maakt komend weekend in de tweede Formule 1-race in Bahrein zijn debuut voor het team van Haas. De 24-jarige Braziliaan vervangt Romain Grosjean, die zondag zwaar crashte in de openingsronde van de eerste race.
Grosjean heeft aan het ongeluk, waarbij een flinke vuurzee ontstond, brandwonden aan zijn handen overgehouden. Naar verwachting kan de Fransman dinsdag het ziekenhuis verlaten.
De race van komend weekend komt voor Grosjean te vroeg. Een week later staat de seizoensafsluiter van de Formule 1 op het programma in Abu Dhabi. Het is nog niet bekend of Grosjean dan weer in actie kan komen.
Beroemde opa
Fittipaldi is de kleinzoon van tweevoudig wereldkampioen Emerson Fittipaldi. Hij woonde de afgelopen twee seizoenen al meerdere raceweekenden bij in zijn rol als test- en reservecoureur van Haas.
Grosjean liet zondagavond vanuit het ziekenhuis weten dat het naar omstandigheden goed met hem gaat.
Liverpool voor het eerst in historie vijf keer op rij onderuit op eigen veld
Voor het eerst in de clubgeschiedenis gaat Liverpool in eigen huis vijf keer op rij onderuit. Mason Mount bezorgt Chelsea een 1-0 zege.
Finaleplaatsen bij EK indoor voor Koster en Schilder, diskwalificatie Vastenburg
Maureen Koster en Jip Vastenburg eindigen in Torun in de series van de 3.000 meter bij de eerste vier. Vastenburg wordt gediskwalificeerd, omdat ze met een voet de witte lijn beroert. Jessica Schilder plaatst zich als vijfde voor de finale kogelstoten.
Knokkende Tsitsipas voorkomt nieuwe domper voor ABN Amro-toernooi
De Griekse toptennisser knokt zich in Rotterdam naar de kwartfinales na een zwaarbevochten zege op de Pool Hubert Hurkacz.