
Vandalen bieden excuses aan na omzagen kerstboom Ootmarsum
Drie mannen die betrokken waren bij het omzagen van de plaatselijke kerstboom in Ootmarsum, hebben zich gemeld bij ondernemersvereniging BIZ van de Twentse plaats. Ze hebben excuses aangeboden, meldt de voorzitter aan RTV Oost.
De boom op het centrale plein werd in de nacht van zaterdag op zondag uit balorigheid omgezaagd. De handzaag waarmee dat gebeurde lag nog bij de boom. Volgens de mannen waren ze er anderhalf uur mee bezig.
BIZ-voorzitter Bosch denkt dat de drie bang waren opgespoord te worden. "Blijkbaar gingen hun namen al rond." Ze zegt ook de namen van vier andere verdachten te hebben gehoord.
Bosch roept de groep op zichzelf aan te geven bij de politie, anders is zij dat van plan te doen. BIZ wil de schade op de zeven verhalen: de verlichting van de boom sneuvelde en er moest een kraan aan te pas komen om de boom weer op zijn plaats te zetten.
- liveblog
'10.000 Russische militairen in Loegansk' • 'Russen hebben moeite met omsingelen Severodonetsk'
In dit liveblog houden we je de hele dag op de hoogte van het laatste nieuws over de oorlog in Oekraïne.
Ouderen weer aan de slag om krapte tegen te gaan: kijk naar IJsland en Japan
In IJsland en Japan werken veel meer ouderen dan hier. Werkgevers in Nederland moeten werknemers actief benaderen om te blijven werken na de pensioenleeftijd, vindt een deskundige.
'Legale gokwebsites schieten tekort in bescherming gokkers'
Pointer sprak met gokverslaafden die ondanks grote verliezen door konden gokken. Ook kunnen spelers nu nog makkelijk overstappen naar andere goksites en daar verder gokken.