Wanneer komt welke Nederlander in Pyeongchang in actie?

Aangepast
Sven Kramer ANP

De olympische vlam brandt inmiddels en Pyeongchang is zeventien dagen lang het epicentrum van de wereld. 33 Nederlandse sporters maken hun opwachting op het Zuid-Koreaanse ijs en in de sneeuw. Weten wanneer Sven Kramer, Sjinkie Knegt, Michelle Dekker of een andere Oranje-olympiër in actie komt?

Zoek de naam in de onderstaande lijst en vind het antwoord.

SCHAATSEN (mannen)

Sven Kramer:
- Ploegenachtervolging: woensdag 21 februari, 12.00 uur (1/2 finales en finale)
- Massastart: zaterdag 24 februari, 12.00 (1/2 finales en finale)

Koen Verweij:
- Ploegenachtervolging: woensdag 21 februari, 12.00 uur (1/2 finales en finale)
- 1.000 meter: vrijdag 23 februari, 11.00 uur
- Massastart: zaterdag 24 februari, 12.00 (1/2 finales en finale)

Jan Blokhuijsen:
- Ploegenachtervolging: woensdag 21 februari, 12.00 uur (1/2 finales en finale)

Patrick Roest
- Ploegenachtervolging: woensdag 21 februari, 12.00 uur (1/2 finales en finale)

Kjeld Nuis:
-1.000 meter: vrijdag 23 februari, 11.00 uur

Kai Verbij:
- 1.000 meter: vrijdag 23 februari, 11.00 uur

Ireen Wüst ANP

SCHAATSEN (vrouwen)

Ireen Wüst:
- Ploegenachtervolging: woensdag 21 februari, 12.00 uur (1/2 finales en finale)

Marrit Leenstra:
- Ploegenachtervolging: woensdag 21 februari, 12.00 uur (1/2 finales en finale)

Annouk van der Weijden:
- Massastart: zaterdag 24 februari 12.00 uur (1/2 finales en finale)

Antoinette de Jong:
- Ploegenachtervolging: woensdag 21 februari, 12.00 uur (1/2 finales en finale)

Irene Schouten:
- Massastart: zaterdag 24 februari, 12.00 uur (1/2 finales en finale)

Lotte van Beek
- Ploegenachtervolging: woensdag 21 februari, 12.00 uur (1/2 finales en finale)

Sjinkie Knegt ANP

SHORTTRACK (mannen)

Daan Breeuwsma:
- 500 meter: donderdag 22 februari, finaledag vanaf 11.00 uur

Dylan Hoogerwerf:
- 500 meter: donderdag 22 februari, finaledag vanaf 11.00 uur

Suzanne Schulting ANP

SHORTTRACK (vrouwen)

Suzanne Schulting:
- 1.000 meter: donderdag 22 februari, finaledag vanaf 11.15 uur

Lara van Ruijven:
- 1.000 meter: donderdag 22 februari, finaledag vanaf 11.15 uur

Yara van Kerkhof:
- 1.000 meter: donderdag 22 februari, finaledag vanaf 11.15 uur

Michelle Dekker michelledekker.nl

SNOWBOARDEN

Michelle Dekker:
- Parallelreuzenslalom: donderdag 22 februari, kwalificatie 04.00 uur / zaterdag 24 februari, finaledag vanaf 04.00 uur