Verlies Meeuwsen en Brouwer
Beachvolleyballers Robert Meeuwsen en Alexander Brouwer zijn bij het grand slam-toernooi in São Paulo tegen een nederlaag aangelopen.
De wereldkampioenen verloren hun eerste groepsduel van het Noorse koppel Iver Horrem/Geir Eithun: 19-21, 20-22. Het als zesde geplaatste Nederlandse duo treft donderdag de Italianen Paolo Nicolai/Daniele Lupo (11).
Jon Stiekema en Christiaan Varenhorst boekten wel een zege. De Nederlanders (23) openden met een 21-18, 21-12 overwinning op Grzegorz Fujalek/Mariusz Prudel (10) uit Polen. Stiekema/Varenhorst treft nu de Canadezen Maverick Hatch/Christian Redmann (26).
Keizer/Van Iersel door
Bij de dames bereikten Sanne Keizer en Marleen van Iersel (13) de knock-out-fase door hun eerste twee groepswedstrijden eenvoudig te winnen. Rimke Braakman/Jolien Sinnema (26) wachten nog op een overwinning. De Nederlandsen verloren hun eerste twee duels in drie sets.