NOS Nieuws••Aangepast
Huis beschoten in Terneuzen
In de Zeeuwse plaats Terneuzen is vannacht op de ramen van een huis geschoten. De bewoners waren op dat moment niet thuis.
Onbekenden openden rond kwart over 2 het vuur op de woning in de Jacob van Heemskerkstraat. Niemand raakte gewond.
De politie heeft sporenonderzoek gedaan en er zijn verklaringen van getuigen opgenomen.
Arrestanten
Inmiddels zijn drie mannen aangehouden die mogelijk iets met het schietincident te maken hebben. Het zijn inwoners van Terneuzen van 22, 23 en 39 jaar oud.
De drie werden rond 5 uur aangehouden in een auto in Terneuzen. Ze zijn overgebracht naar een politiecel en worden vandaag verhoord.