Verdachte dubbele moord Middelburg opgepakt

In Middelburg is de verdachte van een dubbele moord aangehouden. De politie arresteerde hem op een begraafplaats, die eerder al was afgezet.

De begraafplaats ligt vlak bij de woning waar de politie vannacht na een melding een dode vrouw en een zwaargewonde man vond. De verdachte is volgens de Zeeuwse politie een bekende van de twee.

Een buurtbewoner zegt dat het gaat om de ex-vriend van de dochter van de slachtoffers. De politie wil dat niet bevestigen.

De slachtoffers zijn een man van 59 en zijn vrouw van 55. De vrouw werd dood in de woning gevonden, de man was zwaargewond. Hij is naar het ziekenhuis gebracht waar hij aan zijn verwondingen is bezweken.

Onderzoek

Vannacht en vanochtend is met een helikopter naar de dader gezocht. De politie heeft omwonenden gevraagd of ze iets bijzonders hebben gezien. Ook zijn speurhonden ingezet.

Over wat er in het huis is gebeurd, wil de politie nog niets zeggen. Er werken zo'n twintig politiemensen aan het onderzoek naar de dubbele moord.