In Blijham blijft de sneeuw vooral op auto's en daken liggen

Eerste sneeuw van het najaar in het noorden gevallen

De eerste sneeuw van het seizoen is een feit: in het noorden van Nederland zijn sneeuwvlokken gevallen. De temperatuur daar ligt rond de 2 graden. De sneeuw is in Drenthe en het zuiden van Groningen zichtbaar op gras, daken en auto's, maar blijft niet lang liggen.

Volgens Weeronline valt de eerste sneeuw gemiddeld gezien op 7 december. Vorig jaar kleurden delen in het oosten van Nederland op 27 november al wit.

De komende dagen worden er meer sneeuwbuien verwacht en trekt de koude lucht over de rest van het land. Dan kan er op meerdere plekken in Nederland sneeuw vallen.

De sneeuw blijft niet onopgemerkt:

Net voldoende sneeuw voor een sneeuwpop(je)
Sneeuw in Groningen
Sneeuw in Ravenswoud
Sneeuw op een hunebed in Rolde