NOS Voetbal•
Doelpunt van de week? Neghli schiet Sparta prachtig op 1-0 tegen Feyenoord
Feyenoord-goalie Timo Wellenreuther komt uit zijn doel en stompt de bal weg, maar dan doet Camiel Neghli namens Sparta iets moois.