Voetbalveld in Leiden weer beschadigd, dit keer niet door supermarktbezorger
Een voetbalveld van Sporting Leiden heeft het dit jaar zwaar te verduren. Afgelopen februari werd het veld zwaar beschadigd door een supermarktbezorger. Nu is het veld er opnieuw slecht aan toe omdat een studentenvereniging na een feestje vergat alle loopmatten weg te halen.
Het veld bestaat nu meer uit gele, verdorde strepen dan uit groen gras. Terreinbeheerder Hans Verhoogt: "We zijn al volop in overleg met de gemeente hierover. Die gaan wat water bij sproeien en dan maar hopen dat het gras op tijd weer opkomt", zegt hij tegen Omroep West.
Gratis fruit
Een bezorger van Albert Heijn keerde eerder dit jaar zijn bus meermaals op het hoofdveld van de club en liet daarbij flinke sporen achter. Vervolgens reed de bestuurder tegen een reclamebord aan de zijkant van het veld. De voetbalvereniging kreeg toen een jaar lang gratis fruit ter compensatie voor het kapotgereden veld.
Toen was de club niet blij met de actie. "Een normaal, weldenkend mens doet zoiets niet. Hoe verzin je het?", reageerde de voorzitter van de club.
De beheerder kan het nu wel relativeren. Verhoogt: "Ja, we hebben wel geluk met een Albert Heijn-wagentje op het hoofdveld en nu dit weer. Er zijn ergere dingen hoor."