Zwaargewonde wielrenner geïdentificeerd
De wielrenner die gistermiddag bij een aanrijding in Friesland zwaargewond raakte, is geïdentificeerd. Het is een 51-jarige man uit Leeuwarden.
De politie was op zoek naar zijn identiteit en riep de hulp van het publiek in. Onder meer de werkgever van het slachtoffer reageerde.
De man reed aan het eind van de middag in de buurt van Leeuwarden vanaf een fietspad een weg op. Een automobiliste kon niet meer remmen en reed hem aan.
Zwaargewond
De wielrenner, die geen papieren bij zich had, ligt zwaargewond in een ziekenhuis in Groningen. "En gezien zijn ernstige verwondingen konden hulpverleners ook niet met hem communiceren", zegt de politie.
De man droeg volgens de politie een "ouderwetse" Oakley-zonnebril, een zwarte fietsbroek en een geel-zwart shirt. Zijn zwart-rode fiets is van het merk Specialized, type Epic.