Auto op de vlucht rijdt de Waal in

Bij het Gelderse dorp Tuil is vannacht een auto op de vlucht voor de politie de Waal in gereden. De automobilist ging er rond 01.00 uur vandoor toen de politie hem wilde aanhouden bij een routinecontrole.

De man reed een klein pad op, ramde een hek en reed de rivier in. Hij klom nog uit zijn auto en schreeuwde vanaf zijn achterklep onduidelijke dingen richting de politie. Daarna zijn hij en zijn auto niet meer gezien.

De brandweer heeft met bootjes en duikers gezocht, maar vond niets. Omdat het te gevaarlijk was om in het donker te blijven speuren, werd de zoektocht opgegeven.

Verdronken?

De politie vermoedt dat de man is verdronken, vanwege de hoge stroomsnelheid van de rivier. Vandaag zal verder naar hem worden gezocht.

Waarom de man er met hoge snelheid vandoor ging, is niet bekend.