Hulpdiensten bij de zwaargewonde vrouw, met op de voorgrond de zeehond

Vrouw bekneld onder dierenambulance op strand Bloemendaal

Een vrouw is op het strand van Bloemendaal ernstig gewond geraakt doordat ze onder een pick-uptruck van de dierenambulance terechtkwam. Ze is met een traumahelikopter naar het ziekenhuis gebracht, zegt een woordvoerder van de politie.

Over de toedracht kan de politie nog niet veel kwijt, daar wordt nog onderzoek naar gedaan. Volgens een fotojournalist ter plekke werd de dierenambulance gebeld voor een zeehond op het strand. De vrouw zou foto's van de zeehond hebben gemaakt en ging later terug om op haar handdoek te gaan liggen.

De bestuurder van de truck zou haar niet hebben opgemerkt. Het voertuig is van het slachtoffer getild. Wat voor verwondingen ze precies heeft opgelopen, is niet duidelijk.

Met de zeehond bleek achteraf niets aan de hand te zijn.