De stoeptegel in de auto
Omroep West

Drie tieners opgepakt voor gooien stoeptegel door voorruit rijdende auto

Voor het gooien van een stoeptegel door de voorruit van een rijdende auto in Den Haag zijn drie minderjarige verdachten aangehouden. De exacte rol van de verdachten, die tussen de 14 en 16 jaar oud zijn, wordt nog onderzocht, meldt Omroep West.

Het incident gebeurde in juli op de Lozerlaan in Den Haag. De stoeptegel ging door de voorruit van een auto toen een automobiliste onder een ijzeren fiets- en voetgangersbrug door reed.

De tegel miste de vrouw uit Den Haag op een haar na, ze kwam met de schrik vrij. Haar auto raakte zwaar beschadigd.