Meer dan 20 woningen ontruimd vanwege grote brand Maassluis

In Maassluis is op de zolder van een woning brand uitgebroken. Volgens de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond ging het om een zeer complexe brand. Bewoners van 20 tot 25 woningen moesten hun huis uit vanwege rookontwikkeling.

De brand ontstond iets voor 02.00 uur vannacht in een huis aan de President Steynstraat in Maassluis. De brandweer rukte met vier bluseenheden uit. Er werd ook een blusboot ingezet. Tientallen geëvacueerde bewoners werden in de buurt opgevangen.

Rond 05.00 uur was de brand geblust en konden alle evacués terug naar huis. Het pand waar de brand uitbrak is zwaar beschadigd, zegt de veiligheidsregio. Daarom zijn de bewoners daarvan ondergebracht in een hotel.

Over een mogelijke oorzaak is vooralsnog niets bekendgemaakt.