Man verliest hand na vuurwerkongeluk in Vianen

In Vianen heeft een man zijn hand verloren bij een vuurwerkongeluk. Hij zag vorige week vrijdagnacht iets smeulen op straat en toen hij dat oppakte bleek het zwaar vuurwerk te zijn.

Een arts kon de hand van de man niet meer redden. De politie is nu op zoek naar de persoon die het vuurwerk bij de Ursulinenhof heeft neergelegd, of neergegooid.

"Het is voor ons nog een raadsel hoe het vuurwerk daar kon terechtkomen", zegt een politiewoordvoerder. Iedereen die iets weet over het vuurwerk wordt gevraagd zich te melden.

"Mogelijk is in de uren voor het ongeluk bijvoorbeeld al vuurwerk afgestoken", zegt de woordvoerder. De politie vraagt omwonenden met een beveiligingscamera aan huis de beelden van tussen 23.30 uur en 00.30 uur terug te kijken.