Koning: 'We restaureren Gouden Koets zoals hij was, is deel van cultureel erfgoed'

Bij de restauratie van de Gouden Koets wordt volgens de koning 'de geschiedenis nog niet herschreven'. Hij geeft aan eerst de discussie te willen volgen. Tegenstanders vinden dat de koets het koloniale verleden van Nederland verheerlijkt.