De explosie veroorzaakte een enorme ravage

Benzinestation ontploft in Bosnië: één dode en tientallen gewonden

Een benzinestation in Bosnië is vanochtend ontploft nadat een auto op een pomp inreed. Bij de explosie kwam zeker één persoon om het leven en raakten twintig mensen gewond.

De auto reed rond 10.40 uur in op een pomp waar bestuurders autogas konden tanken. Daarbij kwamen dampen vrij die een explosie veroorzaakten.

Van het benzinestation in Zvornik, een stad bij de grens met Servië, is niets meer over:

Auto rijdt in op benzinepomp in Bosnië, tankstation ontploft

Meerdere auto's raakten beschadigd door de explosie. De politie heeft uit voorzorg de omgeving afgezet omdat er wordt gevreesd dat nog meer ondergrondse opslagtanks kunnen ontploffen.