Fortuna herstelt zich van Utrecht-opdoffer; Ciss weer belangrijk

Bekijk de samenvatting van Fortuna Sittard - ADO Den Haag

Fortuna Sittard heeft zich hersteld van de opdoffer van vorige week tegen FC Utrecht (6-0). De Limburgers wonnen zaterdagavond in eigen huis met 1-0 van ADO Den Haag.

In de slaapverwekkende eerste helft was er niets te beleven, totdat Ciss in de veertigste minuut pardoes de bal voor de voeten kreeg en 1-0 maakte met zijn vijfde eredivisietreffer.

Het tot dan zeer behoudende ADO schrok wakker en zag Lex Immers op slag van rust via de grond op de lat koppen. Het was de opmaat voor een veel leukere tweede helft.

Tom Beugelsdijk raakte de paal na een knappe reflex van keeper Alexei Koselev op een kopstoot van Immers.

Afgekeurde goal ADO

Voor Immers leek driemaal scheepsrecht te zijn, maar diens treffer werd afgekeurd. Zijn schot werd geschampt door Tomás Necid en die stond buitenspel.

Tot een slotoffensief kwam het gefrustreerde ADO daarna niet meer, al had Crysencio Summerville in de 96ste minuut nog de 1-1 op zijn schoen. Koselev redde echter stijlvol.

Beugelsdijk moet lachen om toneelspel Ciss