Quincy Promes viert samen met Pablo Sarabia de 1-0 tegen Barcelona

Sevilla verslaat Barça in eerste kwartfinaleduel Copa

Sevilla heeft in de kwartfinales van de Copa del Rey het eerste duel met FC Barcelona thuis met 2-0 gewonnen. Over een week volgt in Camp Nou de return.

Bij Barcelona waren Lionel Messi en Sergio Busquets buiten de selectie gelaten, begonnen Luis Suárez en Philippe Coutinho op de bank en mocht nieuweling Kevin-Prince Boateng direct starten.

Ook Jasper Cillessen had een basisplaats. Hij hield voor rust Wissam Ben Yedder van scoren af. Voor Barça miste Malcolm een enorme kans.

Na een uur kwam de thuisploeg op 1-0. Na een prachtige actie van Quincy Promes schoot Pablo Sarabia raak. Coutinho en Suárez vielen nog wel in, maar ook zij konden Barça niet helpen. Een kwartier voor tijd gleed Ben Yedder de 2-0 binnen.