NOS Nieuws••Aangepast
Auto schept fietsster in Eindhoven en rijdt door
In Eindhoven is een vrouw zwaargewond geraakt toen ze op haar fiets in botsing kwam met een auto. De automobilist reed na het ongeluk door.
Via Burgernet werd het publiek gevraagd om uit te kijken naar een auto met "zichtbare schade aan de voorzijde". Na een uur werd hij teruggevonden; de beschadigde Volkswagen stond slordig geparkeerd voor een woning ruim acht kilometer verderop.
Volgens een getuige heeft de politie in en om het huis gezocht naar de bestuurder, maar ontbreekt van hem of haar ieder spoor. Ook zouden de bewoners van het pand van niets weten.
Het onderzoek is nog bezig. Een woordvoerder van de politie wil verder niets over de zaak kwijt.
De gewonde vrouw ligt in kritieke toestand in het ziekenhuis.