WK shorttrack 2017 in Rotterdam
De WK shorttrack van 2017 vinden in Rotterdam plaats. Sportpaleis Ahoy wordt in de maand maart voor die gelegenheid omgebouwd tot een 'shorttrackpaleis', zo meldt de schaatsbond KNSB.
De internationale schaatsbond ISU heeft op het congres in Dublin besloten de WK toe te wijzen aan de KNSB, die samen met organisator TIG Sports en Rotterdam het bid had voorbereid.
In 2017 is het 21 jaar geleden dat de WK voor het laatst in ons land werden gehouden. In 2015 voltrekken ook de EK shorttrack zich in Nederland. Dan is Dordrecht de plaats van handeling.
The Queen's Gambit leeft ook bij Tata-toernooi: 'Partijen die ik niet kende'
Regerend wereldkampioen Magnus Carlsen doet deze maand voor de zeventiende keer mee aan het Tata Steel-toernooi. Hij heeft de schaakserie met bewondering bekeken.
Van de Zandschulp vanuit isolatie: 'Niet kunnen trainen is nog het ergste'
Hij is een van de 72 tennissers die in Melbourne voorafgaand aan de Australian Open twee weken lang opgesloten zitten.
Trippier (Atlético) blijft tien weken geschorst wegens schenden gokregels
Wereldvoetbalbond FIFA heeft het beroep van de Spaanse club afgewezen en volgt daarmee de uitspraak van de Engelse voetbalbond FA, die de straf had uitgesproken.