Nieuwe Revu stopt met Holleeder
Nieuwe Revu zet een punt achter de samenwerking met Willem Holleeder. Dat bevestigt hoofdredacteur Erik Noomen.
Volgens Noomen had Holleeder een jaarcontract. Afgesproken was dat Nieuwe Revu met de column een bepaalde oplage zou halen.
Dat is niet gelukt. "Daarom is in goed overleg besloten om te stoppen", zegt Noomen. In het contract stond ook dat de samenwerking eindigt zodra Holleeder opnieuw in aanraking zou komen met justitie. Maar daarvan is geen sprake.
Geld
Holleeder schreef sinds september wekelijks een column in het tijdschrift over zijn belevenissen en over zaken die hij interessant vond. Hij kreeg per column 2000 euro. Holleeder heeft er tot nu toe 24 geschreven. Het geld dat hij met de columns verdiende, nam justitie gelijk in beslag.
Op 6 maart verschijnt Holleeders laatste column.
Politie tevreden over relatief rustige avond: 'Grote escalaties voorkomen'
In Rotterdam werden 81 mensen gearresteerd, maar van geweldsuitbarstingen was geen sprake.
Brussels vaccin-debacle: heeft de Commissie zichzelf in de vingers gesneden?
Farmabedrijf AstraZeneca zal in het eerste kwartaal slechts zo'n 30 miljoen vaccins leveren aan de EU-lidstaten. Dat is veel minder dan de 80 miljoen vaccins waar op werd gerekend.
- liveblog
Eerste Nederlanders krijgen tweede coronaprik • Vanmiddag Kamerdebat over rellen
Volg hier het belangrijkste coronanieuws uit binnen- en buitenland van dinsdag 26 januari.