Geheimzinnig fossiel in Maastricht
In de mergelgroeve bij de cementfabriek ENCI in Maastricht is "een enorm fossiel" gevonden uit de tijd van de dinosaurussen. Het Natuurhistorisch Museum en de ENCI in Maastricht onthullen morgenmiddag om wat voor prehistorisch dier het gaat.
Het museum spreekt van een "bijzondere vondst''. Mogelijk is het weer een Mosasaurus, zoals al eerder in de mergelgroeve is gevonden. Dat zeedier leefde 71 tot 65 miljoen jaar geleden in de ondiepe zee waar nu Maastricht ligt.
In de ENCI-groeve is morgen een persconferentie waarop het fossiel feestelijk wordt onthuld. Journalisten wordt aangeraden regenlaarzen aan te trekken.
'Trump van plan Steve Bannon gratie te verlenen'
De voormalig campagnestrateeg van de president werd vorig jaar aangehouden voor fraude.
- liveblog
Meer bedrijven in 2020 ondanks corona • GGD's waarschuwen voor vaccin-oplichters
Volg hier het belangrijkste coronanieuws uit binnen- en buitenland van woensdag 20 januari.
Burgemeesters willen 'strak besluit' over avondklok met weinig uitzonderingen
De voorzitters van de veiligheidsregio's spraken vanavond met minister Grapperhaus over het advies van het OMT over onder andere de avondklok.