NL'er overleden na zelfverbranding
De 69-jarige Nederlander die zichzelf in Indonesië in brand heeft gestoken, is overleden. Dat meldt het ministerie van Buitenlandse Zaken.
De gepensioneerde man overgoot zichzelf afgelopen vrijdag met benzine bij de Nederlandse ambassade in Jakarta. Hij was kwaad over het stopzetten van zijn AOW en pensioen.
Hij werd in kritieke toestand overgebracht naar een ziekenhuis.
De Nederlander had brandwonden over 70 procent van zijn lichaam. Afgelopen maandag overleed hij in het ziekenhuis.
- Finaleliveblog
Droom Feyenoord spat uiteen • Roma viert winst Conference League • Vijfde Europese beker Mourinho
In dit blog houden we je op de hoogte van het laatste nieuws rond de Conference League-finale tussen Feyenoord en AS Roma in Tirana.
- Finale
Onrustig in Rotterdam na nederlaag Feyenoord, tientallen aanhoudingen
De politie zette onder meer het waterkanon in op de Coolsingel.
Nieuwe regels 'slots' moeten Schiphol lucht geven
Luchtvaartmaatschappijen raken hun start- en landingsrechten tijdelijk niet kwijt als ze er geen gebruik van maken. Dat moet ertoe leiden dat ze minder vluchten uitvoeren.