
Vitesse vecht schorsing van drie duels voor spits Openda aan
Vitesse legt zich niet neer bij het strafvoorstel van vier duels schorsing, waarvan één voorwaardelijk, voor Loïs Openda. De spits werd afgelopen zaterdag door arbiter Dennis Higler met een rode kaart van het veld gestuurd.
De Belg kreeg de prent voorgehouden in de met 3-1 verloren thuiswedstrijd tegen FC Groningen. Dat gebeurde na ingrijpen door de VAR, die had geconstateerd dat Openda zijn opponent Mike te Wierik een tik op de ribben gegeven had.
Vitesse, die de spits tegen achtereenvolgens FC Twente, Ajax (kwartfinale beker) en FC Utrecht zou moeten missen, vindt de straf te zwaar en legt de zaak voor aan de tuchtcommissie.
- liveblog
Vitesse en AZ finalisten Europese play-offs • Zeges in heenduels niet genoeg voor Utrecht en Heerenveen
In het liveblog houden we je op de hoogte van alle ontwikkelingen rondom de play-offs voor Europees voetbal en de ontknoping in de Engelse en Italiaanse titelstrijd.
Vitesse verslaat zwak Utrecht in verlenging met 3-0 en bereikt finale play-offs
De Arnhemmers werken in de reguliere speeltijd de 3-1 achterstand van de heenwedstrijd weg en slaan vroeg in de verlenging toe met een derde goal.
AC Milan voor het eerst sinds 2011 kampioen van Italië; Giroud de grote man
Op de laatste speeldag gaat het tussen de stadgenoten Internazionale en AC Milan. Beide ploegen maken geen fout en dus behoudt Milan zijn voorsprong.