Shiffrin wint in Schladming en passeert legendarische Stenmark
Mikaela Shiffrin heeft in het Oostenrijkse Schladming geschiedenis geschreven door voor de 47ste keer een wereldbekerwedstrijd op de slalom te winnen. De 26-jarige Amerikaanse skiester heeft nu de meeste wereldbekerzeges geboekt op één discipline.
Tweevoudig olympisch kampioen Shiffrin, die het record deelde met de Zweed Ingemar Stenmark (46 zeges op de reuzenslalom), stond op de lastige piste vijfde na de eerste run op 0,42 van Petra Vlhová. In de tweede run waren de rollen omgedraaid.
De Amerikaanse was het snelst en de Slowaakse moest na een vijfde tijd genoegen nemen met zilver. Vlhová, die vijf van de zes WB-slaloms dit seizoen gewonnen had, kon toch ook lachen, want met nog twee slaloms te gaan, is ze al zeker van de wereldbeker.
PSG stelt trainer vrouwenteam op non-actief na 'ongepaste acties en opmerkingen'
De 60-jarige Ollé-Nicolle is bezig aan zijn eerste seizoen bij Paris Saint-Germain en heeft nog een contract tot de zomer van 2023.
- liveblog
Duo Steijn/Verheydt weer belangrijk voor ADO (1-1) • Extra NOS voetbalpodcast vanuit Tirana
Vanavond om 20.00 uur de eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om promotie naar de eredivisie. In Rotterdam staan Excelsior en ADO Den Haag tegenover elkaar.
ADO Den Haag zet met doelpunt van Steijn junior stap richting eredivisie
Door het 1-1 gelijkspel bij Excelsior in het eerste duel van de finale in de play-offs hebben de Hagenaren goede kans op promotie komende zondag.