
Winkel Multivlaai in Rotterdam beschoten
Onbekenden hebben vannacht het filiaal van Multivlaai in Rotterdam-Alexander beschoten. Niemand raakte gewond. De winkel blijft vandaag dicht.
Een aantal personeelsleden ontdekte vanochtend vijf kogelgaten bij het openen van de vlaaienwinkel in winkelcentrum Alexandrium, meldt de regionale omroep Rijnmond. De politie kwam, vond verschillende kogelhulzen en stelde een onderzoek in. Dat heeft nog niet tot de aanhouding van verdachten geleid.
Opvallend is dat de politie rond 01.30 uur vannacht ook al naar winkelcentrum Alexandrium was gekomen, naar aanleiding van een telefoontje over harde knallen. Toen troffen agenten daar niets aan.
Multivlaai is een keten met meer dan tachtig winkels. Alle winkeliers zijn zelfstandige franchisenemers en eigenaar van hun eigen zaak.
- liveblog
'Azovstal-strijders overgebracht naar oud-strafkolonie' • VVV Kiev brengt verwoesting in beeld
In dit blog houden we je op de hoogte van het laatste nieuws over de oorlog in Oekraïne.
Nieuwe 'zorgwekkende' varianten zijn vooral reminder dat corona niet weg is
Varianten BA.4 en BA.5, die nauw verbonden zijn aan de omikronvariant, doken begin dit jaar voor het eerst op in Zuid-Afrika en zijn inmiddels dominant in dat land.
Oud-GroenLinks-Kamerlid en minderhedenwoordvoerder Mohamed Rabbae overleden
Hij zat van 1994 tot 2002 in de Tweede Kamer. Daarna was hij nog korte tijd wethouder in Leiden.