Dode vrouw in Grevenbicht in Limburg, politie houdt partner aan
De politie heeft vandaag een man opgepakt voor betrokkenheid bij de dood van een 73-jarige vrouw in Grevenbicht in Limburg. Hij meldde zichzelf bij de politie. Volgens 1Limburg is hij de echtgenoot van de vrouw. Ze zouden in 2012 zijn getrouwd.
De vrouw werd gisteravond dood gevonden in haar huis in de Lindenstraat. Volgens de politie ligt het motief in de relationele sfeer. Onduidelijk is hoe de vrouw om het leven is gekomen.
De Limburger meldt dat de man eerder is veroordeeld voor het doden van een partner. Hij zou in 1997 zijn toenmalige echtgenote hebben gewurgd met een stropdas om te voorkomen dat zij erachter kwam dat hij veel schulden had.
Ontwerper van ruimtevaartuigen uit Star Wars (90) overleden
Cantwell was behalve met Star Wars ook bezig met andere films. Zo werkte hij onder meer mee aan de bekende sciencefiction 2001: A Space Odyssey uit 1968.
- liveblog
Staat van beleg in Oekraïne verlengd • Rusland bouwt nieuwe intercontinentale raketten
In dit blog houden we je op de hoogte van het laatste nieuws over de oorlog in Oekraïne.
Gitaar Kurt Cobain verkocht voor 5 miljoen dollar
De gitaar gebruikte hij ook in de videoclip van Smells Like Teen Spirit.