
Ook Paul Cliteur, senator van Forum en mentor van Baudet, stapt op
Opnieuw stapt een prominent politicus van Forum voor Democratie op. Paul Cliteur, Eerste Kamerlid en mentor van Thierry Baudet, houdt er per direct mee op.
Hij kan naar eigen zeggen de motivatie niet meer opbrengen om verder te gaan. Hij blijft wel lid van de partij. Cliteur begeleidde Baudet op de universiteit van Leiden bij zijn promotie en geldt als zijn intellectuele mentor.
Hij vindt de manier waarop er met Baudet is omgegaan verkeerd, zegt hij in een toelichting. "Er zijn vast dingen fout gegaan en hij heeft fouten gemaakt. Maar je moet hem afrekenen op zijn standpunten, niet op die appjes in de jongerenafdeling."
Fractievoorzitter
Baudet heeft zich teruggetrokken als lijsttrekker en partijvoorzitter. "Thierry gaat weg, ik ga met hem mee", zegt Cliteur. Hij zit sinds vorig jaar in de senaat en was daar aanvankelijk fractievoorzitter.
Hij is de tweede landelijke politicus van de partij die vandaag zijn vertrek bekendmaakt. Vanmiddag stopte Theo Hiddema als Tweede Kamerlid. Baudet noemt beiden trouwe, dierbare vrienden:
- liveblog
Uitbraak Britse variant in Belgisch verpleeghuis • Politie beëindigt illegale feestjes
Het laatste coronanieuws uit binnen- en buitenland.
Seksueel expliciete OnlyFans groeit in coronatijd met tientallen miljoenen gebruikers
Op het platform hebben vooral sekswerkers en influencers zich ingeschreven als financiële oplossing voor de economische gevolgen van de coronapandemie.
Een gespannen Amerika maakt zich op voor een onrustige week
Met meer dan 20.000 zwaarbewapende leden van de Nationale Garde lopen er meer Amerikaanse militairen rond op de straten van Washington dan in Afghanistan en Irak samen.