
Winkel in Rotterdam-Delfshaven beschoten, tweede schietpartij in een week
Een winkel op de Mathenesserdijk in Rotterdam-Delfshaven is vannacht meerdere keren beschoten. Het is een zaak die pakketten bezorgt.
Rond 04.15 uur werden meerdere knallen gehoord, zegt de politie. In het raam van het pand zijn kogelgaten te zien.
Bekijk hier beelden van het beschoten winkelpand:
Er was binnen niemand aanwezig en er zijn dus geen slachtoffers. Op straat zijn patronen gevonden van een automatisch geweer, schrijft Rijnmond.
Donderdag was er ook al een schietpartij in Rotterdam-West; toen is er meerdere keren geschoten op een woning in de Potgieterstraat. De politie onderzoekt of er een verband is tussen beide schietpartijen.
Emmen schiet overvol Ter Apel te hulp en vangt honderd asielzoekers op
De Drentse gemeente plaatst honderd bedden in een sporthal.
- liveblog
Gouverneur: burgerdoden bij aanval Donetsk • 'Azovstal-strijders overgebracht naar oud-strafkolonie'
In dit blog houden we je op de hoogte van het laatste nieuws over de oorlog in Oekraïne.
Eerste ufo-hoorzitting in VS in halve eeuw: Pentagon onderzoekt 400 meldingen
De hoorzitting met hoge Pentagon-functionarissen onderstreepte het veranderde sentiment binnen de Amerikaanse overheid over ufo's.