
Wielrenster Van Dijk breekt bekken en bovenarm, WK uit zicht
Ellen van Dijk is in de vierde etappe van de Boels Ladies Tour hard onderuit gegaan. De regerend Europees kampioene tijdrijden moest de koers verlaten met een gebroken bekken en een gebroken bovenarm.
Voor de breuk in haar bovenarm zal Van Dijk onder het mes moeten, meldt haar ploeg Trek-Segafredo.
Voor de viervoudig Europees kampioene tijdrijden kan er door de WK, die over twee weken in Groot-Brittannië beginnen, nu een streep. In 2013 greep ze WK-goud op de tijdrit en in 2016 won ze zilver.
Nieuwe val
Van Dijk kwam in de proloog van de Boels Ladies Tour, begin deze week, ook al ten val. Ze glipte met haar voet uit het pedaal bij het ronden van een bocht en vloog van een heuvel een paar meter naar beneden.
Bij die val liep Van Dijk geen noemenswaardige blessures op, het klassement kon ze echter wel direct vergeten. Ze finishte op bijna zeven minuten van winnares Annemiek van Vleuten.
Bekijk hieronder de beelden van de val van Van Dijk in de proloog.
Slot, van voetballer tot succescoach: 'Arne was jong en beetje eigenwijs'
Wat voor speler was de succesvolle Feyenoord-trainer Arne Slot eigenlijk zelf? En wat zien we in Slot als speler terug in Slot als hoofdtrainer?
PSG stelt trainer vrouwenteam op non-actief na 'ongepaste acties en opmerkingen'
De 60-jarige Ollé-Nicolle is bezig aan zijn eerste seizoen bij Paris Saint-Germain en heeft nog een contract tot de zomer van 2023.
- liveblog
Duo Steijn/Verheydt weer belangrijk voor ADO (1-1) • Extra NOS voetbalpodcast vanuit Tirana
Vanavond om 20.00 uur de eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om promotie naar de eredivisie. In Rotterdam staan Excelsior en ADO Den Haag tegenover elkaar.