Kritische Wiegman: 'We waren te veel aan het wandelen'
Sarina Wiegman was uiteraard blij met de drie punten, maar de bondscoach van de Oranjevrouwen zag haar ploeg in de eerste WK-wedstrijd tegen Nieuw-Zeeland geregeld schutteren.
"Wij waren heel slordig aan de bal en waren te veel aan het wandelen. Er zat niet veel explosiviteit in. We speelden matig en kunnen beter voetballen."
De 1-0 van Jill Roord in blessuretijd zorgde voor opluchting. Roord en Lineth Beerensteyn maakten als invallers daarbij een goede beurt.
"Lineth wint heel goed haar kopduel, Jill is daarbij en kopt de bal van dichtbij uiteindelijk in. Goed dat spelers die erin komen een bijdrage hebben. Lineth en Jill hebben laten zien dat ze er klaar voor waren."
Klopp: 'Het ziet er heel erg goed uit voor Van Dijk'
De trainer van Liverpool kan nog niets zeggen over wanneer zijn verdediger weer zijn rentree maakt, maar 'het ziet er hoopvol uit',
Valverde stelt in zijn laatste jaar alles in het teken van Tokio
Hij stopt dan toch. De 40-jarige Spanjaard, wereldkampioen in 2018, kondigt aan dat hij begint aan zijn laatste jaar als wielrenner.
Enorme afgang Real Madrid: tiental derdeklasser te sterk in beker
Op bezoek bij Alcoyano lopen sterren als Karim Benzema, Marco Asensio, Eden Hazard en Toni Kroos verdwaasd het veld af na de uitschakeling.