
Foto's van hotelkamer schutter Las Vegas uitgelekt
Verschillende Amerikaanse media publiceren foto's van de hotelkamer van de aanslagpleger in Las Vegas. Op de foto's zijn meerdere (semi-)automatische wapens te zien. De nieuwszender Boston25 publiceerde de foto's als eerste en zegt ze te hebben gekregen van een politiebron.
Op een van de foto's zou de 64-jarige schutter, Stephen Paddock, te zien zijn. Hij ligt tussen de wapens op de grond. Op de tafel naast het lichaam ligt een pen met een briefje. Het is onduidelijk of de aanslagpleger een boodschap heeft achtergelaten.
Stephen Paddock beschoot een menigte bij een countryfestival vanuit een hotelkamer op de 32ste verdieping van het Mandalay Bay Resort aan de overkant. Bij de aanslag - de grootste ooit in de Verenigde Staten - vielen 59 doden en meer dan 500 gewonden.
Correspondent Wouter Zwart is in Las Vegas. Hij sprak daar met Nederlanders die getuige waren van de aanslag en boekte een kamer in het hotel van de schutter:
Amsterdam grijpt in bij Vondelpark, vanaf vandaag minder ingangen open
De politie moest in actie komen vanwege grote drukte. De zijingangen blijven voor onbepaalde tijd dicht en er komt meer toezicht.
Bedenktijd voor abortus belastend of nodig? Onderwerp opnieuw ter discussie
Oppositiepartijen GroenLinks en de PvdA willen af van de vijf dagen verplichte bedenktijd voor abortus. D66 komt met een wetsvoorstel.
Wetenschapsorganisatie NWO afgeperst door bekende cybercriminelen, gaat niet in op eisen
Wetenschapsfinancier NWO is gehackt door DoppelPaymer. Gegevens van medewerkers zijn nu door de hackers naar buiten gebracht.