
Oud-Ajacied Ger van Mourik (85) overleden
Oud-voetballer Ger van Mourik is op 85-jarige leeftijd overleden. Hij kwam zijn hele loopbaan uit voor Ajax en speelde tussen 1950 en 1963 ruim 300 wedstrijden in de hoofdmacht van de Amsterdammers.
Verdediger Van Mourik, die acht jaar aanvoerder was, scoorde één keer. Hij speelde geen interlands.
Van Mourik debuteerde in het eerste elftal op 3 juni 1950 in de wedstrijd tegen Enschedese Boys. In 1957 en 1960 werd Van Mourik kampioen met Ajax.
- liveblog
Transferblog: Lyon trekt aan Malacia • Strootman kan terug naar Italië
In dit blog houden we je tijdens de zomerse transferperiode op de hoogte van alle transferperikelen in het binnen- en buitenland.
Verrassende zege volleyballers op Argentinië, winnaar van olympisch brons
In de Nations League zegeviert Oranje met 3-2, waardoor het voorlopig de vijfde plaats inneemt. De beste acht gaan naar de kwartfinales.
- EK voetbal vrouwen
'Tweede helft om te schamen', bondscoach Oranjevrouwen trekt boetekleed aan
De speelsters zijn kritisch na de 5-1 oefennederlaag tegen Engerland, twee weken voor het EK, maar bondscoach Mark Parsons legt de verantwoordelijkheid bij zichzelf.