
Vader van aangehouden jongen slaat agent
Een 55-jarige man uit Arnhem heeft gisteravond op het politiebureau een agent geslagen. Hij kwam verhaal halen, omdat zijn 16-jarige zoon was opgepakt.
De vader vroeg welke agent zijn zoon had aangehouden en sloeg hem daarop. De agent raakte gewond en heeft aangifte gedaan.
De zoon van de man wilde eerder op de avond niet meewerken aan een verkeerscontrole, toen hij op zijn brommer werd aangehouden. Hij wilde zich niet legitimeren en verzette zich bij de aanhouding.
Toen de vader van de jongen hoorde dat zijn minderjarige zoon was aangehouden, ging hij woedend naar het politiebureau in Arnhem. De man zit nog vast.
- liveblog
'Dodental Rusland al net zo hoog als in Afghanistan-oorlog' • VN prijst opvang vluchtelingen
In dit blog houden we je op de hoogte van het laatste nieuws over de oorlog in Oekraïne.
Roddelvlogger Coldeweijer tuint in nepvideo van 'snuivende' Talitha Muusse
Nieuwszender BNR stuurde een filmpje in waarop drugsgebruik van presentatrice Talitha Muusse te zien zou zijn.
4000 euro voor verkoper: 'aandraagbonus' hoger dan ooit
"In plaats van aan een recruitmentbureau geef ik dit geld liever aan mijn eigen werknemers", zegt ceo Fokke de Jong van SuitSupply.