
En John Kasich is Republikein nummer 16
De rij Republikeinse presidentskandidaten wordt langer en langer. Nummer zestien heeft zich gemeld: John Kasich, de gouverneur van Ohio (63). Hij maakte zijn kandidatuur bekend op een bijeenkomst op de Ohio State University. Ook meldde hij het nieuws op Twitter.
Kasich' kandidatuur is geen verrassing. Al maanden werd erover gespeculeerd. Hij wordt gezien als een redelijke man die overweg kan met de vijand, de Democraten. Prominente partijtijgers als Newt Gingrich denken dat hij een goede kans maakt als hij eenmaal op stoom is. Kasich komt bovendien uit een belangrijke swingstate, die zowel naar zijn partij als naar de Democraten kan gaan.
Op dit moment bungelt Kasich in de peilingen ergens onderaan, ver onder de nummers 1, 2 en 3: Donald Trump, Scott Walker en Jeb Bush.
Kolonel Iraanse Revolutionaire Garde op straat in Teheran doodgeschoten
Iran legt de verantwoordelijkheid voor de moord bij "buitenlandse elementen" en gebruikt daarbij termen die doorgaans worden gebruikt om Israël of de VS aan te duiden.
Emotioneel afscheidsduel in Drunen voor slachtoffers verkeersongeval
De 19-jarige Matt en 20-jarige Pepijn staken twee weken geleden een autoweg over en werden geschept.
- liveblog
Staat van beleg in Oekraïne verlengd • Poolse president warm onthaald in Kiev
In dit blog houden we je op de hoogte van het laatste nieuws over de oorlog in Oekraïne.