Video: Rutte op houten fiets door Parijs
Premier Rutte heeft in Parijs een fietsritje gemaakt op een Nederlandse houten designerfiets. De premier bracht een bezoek aan Berges de Seine waar verschillende Nederlandse ontwerpers zich presenteren tijdens het festival Designer Days. Ook woonde hij de opening bij van de tentoonstelling over duurzaam Dutch Design.
Rutte is in Parijs voor een bijeenkomst van de Organisatie voor Economische Samenwerking en Ontwikkeling (OESO). De premier heeft onder meer een ontmoeting met de Franse president Hollande en een rondetafelgesprek met een aantal grote Franse bedrijven die in Nederland zaken doen.
Amsterdam grijpt in bij Vondelpark, vanaf vandaag minder ingangen open
De politie moest in actie komen vanwege grote drukte. De zijingangen blijven voor onbepaalde tijd dicht en er komt meer toezicht.
NWO afgeperst door bekende cybercriminelen, gaat niet in op eisen
Wetenschapsfinancier NWO is gehackt door DoppelPaymer. Gegevens van medewerkers zijn nu door de hackers naar buiten gebracht.
Facebook investeert miljard in nieuws, Australië neemt mediawet aan
Met de investering lijkt Facebook voor te sorteren op de wet, waarin is opgenomen dat Facebook met uitgevers moet onderhandelen over de prijs van nieuws.