
Amateurvoetbal akkoord met tweede divisie
De terugkeer van de tweede divisie in het Nederlandse voetbal lijkt nog een formaliteit. De verenigingsraad van het amateurvoetbal heeft zaterdag met ruime meerderheid ingestemd met een nieuwe competitiestructuur vanaf seizoen 2016-2017.
Die tweede divisie moet zorgen voor een geleidelijke doorstroming tussen het amateurvoetbal en het profvoetbal. Onder meer door een verplichte promotie en degradatie tussen betaald en amateurvoetbal.
Beloftenteams
In het plan treden de beloftenteams van de betaaldvoetbalclubs ook toe in dezelfde competitiestructuur. Op dit moment spelen de beloften nog in een aparte, gesloten competitie. De bondsvergadering neemt dinsdag 2 december een definitief besluit over de plannen.
- liveblog
Transferblog: Luckassen krijgt nieuwe kans bij PSV • Bale op weg naar de VS
In dit blog houden we je tijdens de zomerse transferperiode op de hoogte van alle transferperikelen in het binnen- en buitenland.
Turnster Visser prolongeert Nederlandse meerkamptitel, Hagenaar wint bij de mannen
De 20-jarige turnster is de beste op brug en vloer, werd tweede op balk en had alleen op sprong (14de) een mindere score.
Na de vrouwen ook de mannen uitgeschakeld bij WK drie-tegen-drie basketbal
In de kwartfinale op het WK in Antwerpen is Frankrijk een maatje te groot voor Julian Jaring, Arvin Slagter, Dimeo van der Horst en Jessey Voorn: 18-12.