Ambulance gestolen in Utrecht, botst tegen meerdere auto's

In Utrecht heeft iemand afgelopen avond een ambulance gestolen om vervolgens op meerdere auto's te botsen. Dat bevestigt de politie aan persbureau ANP na berichtgeving van Hart van Nederland. De dief is aangehouden.

De politie kreeg rond 22.10 uur een melding dat de bestuurder van een ambulance meerdere auto's had beschadigd. Kort daarna werd duidelijk dat de ambulance was gestolen bij de Lange Nieuwstraat.

De ambulancemedewerkers waren op dat moment bezig om een patiënt te helpen. De diefstal had geen gevolgen, er kon snel een ander voertuig worden geregeld.

Wat de dief bezielde is nog onduidelijk. Ook over de identiteit van de dader kan de politie nog niets zeggen.