Man opgepakt voor banden lekprikken in Capelle en Krimpenerwaard

De politie heeft een man opgepakt die ervan wordt verdacht dat hij een groot aantal auto- en scooterbanden kapot heeft gestoken in Zuid-Holland. In onder meer Capelle aan den IJssel en de Krimpenerwaard werd deze week een groot aantal banden vernield.

De reeks vernielingen begon in de nacht van 17 op 18 november in de Krimpenerwaard. Hier werden tientallen autobanden lek geprikt. Een dag later was het raak in Capelle aan den IJssel. De politie heeft meer dan 250 aangiftes binnen.

De opgepakte man zal worden verhoord. Ook wordt onderzocht of hij verantwoordelijk is voor de vernielingen.

Om de dader te vinden, deelden de opsporingsdiensten afgelopen week beelden van de man terwijl hij een fiets stal in Krimpen aan de Lek. Ook besloot de politie om preventief te fouilleren. Bij de zoektocht kreeg de politie onder andere hulp van een droneteam.